آینه مدل Atria

 

توضیحات محصول:

 آینه 5 عددی طرح آتریا با طراحی ساده و دلنشین، اکسسوری مناسبی برای نصب در بالای میز ،کنار تخت، کنار تابلو ها و اطراف میز تلویزیون می باشد. این محصول شامل سه عدد آینه مربعی بزرگ بهمراه دو عدد نگین آینه ای کوچک می باشد که روی کلیه سطوح صاف قابل نصب است. نصب محصول بوسیله چسب دوطرفه که در پشت آینه قرار گرفته امکان پذیر بوده و در صورتی که قصد دارید از این مجموعه روی سطوحی بافت دار یا برجسته مانند کاغذ دیواری استفاده نمایید، چسب سیلیکونی مخصوص نصب و راهنمای استفاده از آن درون بسته تعبیه شده است.
جنس آینه های مجموعه آتریا، شیشه با ضخامت 5 میلی متر بوده که کاملا براق و در تمامی اضلاع دارای ابزار تراش براق می باشد. تراش دار بودن اضلاع آینه سبب می شود تا نور و تصویر در زوایای مختلف با شکست، انعکاس زیبایی در فضای محیط ایجاد کنند.

 

توجه (قبل از خرید حتما مطالعه شود)
وبسایت کالا یاب، موتور جستجوی هوشمند فروشگاه های آنلاین بوده که محتوای آن به صورت خودکار از فروشگاه های اینترنتی مختلف جمع آوری می شود. لذا کالا یاب هیچگونه مسئولیتی در قبال محصولات و خدمات ارائه شده توسط فروشگاه های معرفی شده نداشته و مشتری میبایست قبل از سفارش، تحقیقات لازم در این زمینه انجام دهد. بدیهی است هرگونه پیگیری و پشتیبانی نیز به عهده فروشگاه مربوطه میباشد